Poikkeusaikataulu

Vetelistä ja Kaustiselta Kokkolaan Ammattikampukselle ajalla 4-6.8.2021.

Räyrinki Sale 07:30

Isokylä 07:35

Heikkiläntie n. 07:40

Veteli Mh 07:45

Tunkkari Järveläntien rist. 07:48

Varila vt13 07:50

Kaustinen TB 08:00

Puumalantie n. 08:02

Nikula th n. 08:05

Salonkylä th n. 08:07

Viiperi th n. 08:09

Alaveteli th. 08:20

Kokkola Ammattikampus, Hakalahdenkadun pysäkki 08:40

Paluulähtö Hakalahdenkadun linja-autopysäkiltä klo 14:00

Linja-autoliikenne O. A. Aho Oy
Palokankaantie 55, 69820 Räyrinki
p. 020 7969 880 // 040 0260 999 (toimisto klo 9-16) osmoaho@osmoaho.fi